Poziv kandidata

POZIV NA USMENO TESTIRANJE RADNO MJESTO UČITELJ BIOLOGIJE I PRIRODE

Autor: Jadranka Ivanušić, 20. 1. 2023.

Kandidatima koji ispunjavaju uvjete iz natječaja i koji su pravodobno dostavili svu
traženu(potpunu) dokumentaciju uz prijavu na natječaj za radno mjesto učitelj biologije i prirode-1 izvršitelj/ica, s punim radnim vremenom 40/40, na određeno vrijeme, koji je objavljen na mrežnim stranicama i oglasnim pločama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje te mrežnim stranicama i oglasnoj ploči OŠ Mertojak-Split, dana 27.12.2022. godine.

Poziv u prilogu!

OSNOVNA ŠKOLA MERTOJAK- SPLIT
Povjerenstvo za procjenu odnosno testiranje
i vrednovanje kandidata za zapošljavanje
KLASA:112-03/23-02/01
URBROJ:2181-1-285/23-01-4
Split, 19.1.2023.
Na temelju članka 14. stavka 1. Pravilnika o postupku zapošljavanja te procjeni i
vrednovanju kandidata za zapošljavanje u OŠ Mertojak-Split, Povjerenstvo za procjenu odnosno testiranje i vrednovanje kandidata za zapošljavanje (u daljnjem tekstu: Povjerenstvo) upućuje

POZIV NA USMENO TESTIRANJE

kandidatima koji ispunjavaju uvjete iz natječaja i koji su pravodobno dostavili svu traženu (potpunu) dokumentaciju uz prijavu na natječaj za radno mjesto učitelj biologije i prirode - 1 izvršitelj/ica, s punim radnim vremenom 40/40, na određeno vrijeme, koji je objavljen na mrežnim stranicama i oglasnim pločama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje te mrežnim stranicama i oglasnoj ploči OŠ Mertojak-Split, dana 27.12.2022. godine.
Usmeno testiranje  provodi se s kandidatima prijavljenim na natječaj koji ispunjavaju uvjete iz natječaja i koji su pravodobno dostavili svu traženu (potpunu) dokumentaciju  uz prijavu na natječaj, a o čemu će, zbog zaštite osobnih podataka, biti obaviješteni elektroničkim putem na e-mail adresu naznačenu u prijavi na natječaj.
Usmeno testiranje za učitelja biologije i prirode provest će se iz područja poznavanja i primjene propisa iz :
1. Zakon o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (Narodne novine, broj
87/08., 86/09., 92/10., 105/10., 90/11., 5/12, 16/12., 86/12.,126/12, 94/13., 152/14., 7/17., 68/18, 98/19., 64/20, 151/22 )
2. Pravilnik o načinima, postupcima i elementima vrednovanja učenika u osnovnoj i
srednjoj školi (Narodne novine broj 112/10, 82/19, 43/20, 100/21)
3. Pravilnik o kriterijima za izricanje pedagoških mjera (Narodne novine, broj 94./15.,
3./17. )
4.Pravilnik o pedagoškoj dokumentaciji i evidenciji te javnim ispravama u školskim
ustanovama (Narodne novine broj 47/17., 41/19., 76/19.)

5. Odluka o donošenju kurikuluma za nastavni predmet prirode za osnovne škole u
Republici Hrvatskoj, Odluka o donošenju kurikuluma za nastavni predmet biologije za
osnovne škole u Republici Hrvatskoj (Narodne novine broj 7/2019)

Prigodom usmenog testiranja članovi Povjerenstva procjenjuju profesionalnu edukaciju kandidata, specifična znanja, sposobnosti, vještine, profesionalne ciljeve, osobne karakteristike kandidata u neposrednoj vezi s radnim mjestom za koje je raspisan natječaj.
Usmeno testiranje  provest će se:

dana 26.1.2023. godine (četvrtak ) u školskoj knjižnici
OŠ Mertojak-Split, Doverska 44, u 12 sati:

Datum održavanja usmenog testiranja te obavijest kandidatima koji se pozivaju na testiranje, a ispunjavaju uvjete iz natječaja te koji su pravodobno dostavili svu traženu (potpunu) dokumentaciju  uz prijavu na natječaj objavljen je na mrežnoj stranici OŠ Mertojak- Split, http://os-mertojak-st.skole.hr/ najmanje 5 dana prije dana održavanja provjere. Mole se kandidati sa sobom ponijeti osobnu iskaznicu ili drugu identifikacijsku ispravu.
Ako kandidat ne pristupi usmenoj provjeri znanja ili pristupi nakon vremena određenog za početak procjene odnosno testiranja smatrat će se da je povukao prijavu na natječaj.
Procjeni odnosno testiranju ne može pristupiti kandidatkoji ne može dokazati identitet i osobe za koje je Povjerenstvo utvrdilo da ne ispunjavaju formalne uvjete iz natječaja te čije prijave nisu pravodobne i potpune.
Predviđeno vrijeme testiranja 15 minuta.
O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni putem mrežnih stranica OŠ Mertojak- Split, http://os-mertojak-st.skole.hr/ u roku od petnaest (15) dana od dana sklapanja ugovora o radu s izabranim kandidatom (članak 23. Pravilnika o postupku zapošljavanja te procjeni i vrednovanju kandidata za zapošljavanje u OŠ Mertojak-Split). Povjerenstvo utvrđuje da će poziv za testiranje kandidata objaviti 20.1.2023. godine na mrežnoj stranici Škole i putem elektroničke pošte uputiti navedenim kandidatima.